Privatumo politika

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku

Informacija klientams

Užsisakęs taksi per mobilią programėlę Taxi.lt  už kiekvieną kelionę klientas susigrąžina 4 procentus, kuriuos gali kaupti ir panaudoti atsiskaitant už sekančias keliones.

Kreditų panaudojimo instrukcija:

Kad kaupti ir panaudoti kreditus, pradžioje turite parsisiųsti mūsų programėlę Taxi.lt, užsakinėti per ją taksi. Jei norite panaudoti sukauptus kreditus tai užsakant taksi per programėlę Taxi.lt turite pažymėti, kad norėsite panaudoti sukauptus kreditus. Pasibaigus kelionei kreditai nusirašys automatiškai, vairuotojo plančetėje atsidarys langas (Jūsų programėlėje analogiškai), kuriame bus parašyta raudonu šriftu kiek jums reikia primokėti grynais pinigais ( jei jūsu sukaupti kreditai pilnai padengs važiavimo kainą tai bus parašyta, kad “Viso mokėti 0.00”)

Pasirinkti, kad norite panaudoti kreditus, reikėtu užsakymo lange paspausti ant šalia piniginės ikonėlės mygtuko „Daugiau“ ir ten pažymėti.

________________________________________________________________________________________________________________________

Pridėjus banko kortelę pr ie programėlės Taxi.lt  Jūs gausite 10 eurų kuponą savo pirmai kelionei (Taxi.lt pasilieka teisę keisti kupono sumą ar nutraukti šią akciją)

Jei gavote kuponą užregistravus banko kortelę Taxi.lt sistemoje tai jis automatiškai jau pridėtas jūsų programėlėje, nueikite i Meniu –> Nuolaidu kuponai

Kai kelionė bus baigta, programėlė automatiškai panaudos šį kuponą (nereikia nei komentaruose nei vairuotojui sakyti, kad mokėsite kuponu ar kortele)

Jei gavote kuponą kitu būdu tai taip pat nueinate į programėlės Meniu ir  rankiniu būdu pridedate kuponą